פילאטיס מכשירים

שיטת הפילאטיס מכשירים משפרת את היציבה, הכוח, הקואורדינציה, שיווי משקל, גמישות ועוד. תרגול השיטה משלב בין גוף לנפש כך שלצד שיפור הפרמטריים הפיזיולוגיים, ישנו שיפור גם בתחושה הכללית, בביטחון העצמי ובמצב רוחם של המתאמנים.

פילאטיס מכשירים היא שיטת אימון מבוקשת מאוד הנעשית על גבי מעין מיטה המחליקה קדימה ואחורה כשניתן לשלוט בקצב ההחלקה ובמידת ההתנגדות באמצעות שינוי בקפיצים שלה. פילאטיס מכשירים מעלה את מגוון האפשרויות בסוגי התרגילים, מאפשר להתאמן על אזורים או קבוצות שרירים, כאשר בפילאטיס מזרון מקבלים פחות תשומת לב. מצד שני, ביצוע התרגילים על גבי המיטה מפחית עומסים מיותרים באזורים רגישים כמו אזור הצוואר. כך מקבל המתאמן אימון ממוקד ומדויק העונה על הדרישות, מאפשר התקדמות ועבודה כך שהעומס יוטל רק על השרירים עליהם רוצים לעבוד.

עבודה בפילאטיס מכשירים היא מעניינת, מגוונת ומביאה לתוצאות מהירות מבחינת חיזוק שרירים, קואורדינציה ושיווי משקל הנדרשים לפחות בחלק מהתרגילים יותר מאשר ביצוע תרגילים מקבילים על מזרון.

בסטודיו שלנו כלל הציוד לפילאטיס מכשירים עובר בקרה, פיקוח וטיפול באופן מתמיד מדי כחצי שנה כך שכל המכשירים נמצאים במצב מצוין, וכן העזרים בהם אנו משתמשים כמו רצועות, גומיות, משקולות או כדורים.

פילאטיס מכשירים מחייב עבודה בקבוצות קטנות כדי שהמדריך יוכל לעבור בין המתאמנים ולראות שהתרגילים נעשים בצורה הנכונה תוך ניצול מלוא הפוטנציאל של מיטות הפילאטיס ושליטה בהן. לכן, השיעורים אצלנו מתקיימים בקבוצות קטנות ובהדרכת מדריכים אשר עברו את כל ההכשרה הנדרשת להדרכת פילאטיס מכשירים.

אנו פונים לקהל מגוון ומציעים שיעורים מהנים, מאתגרים ותורמים לכל הגילאים, החל מבני נוער, דרך נשים בהיריון ועד אנשים מבוגרים. אנו פונים גם לקהל הדתי ומציעים לצד שיעורים מעורבים גם שיעורים לנשים בלבד. כל השיעורים נעשים באווירה חמה, משפחתית תוך מתן יחס אישי לכל אחד.

מוזמנים להגיע לשיעור ניסיון או ליצור איתנו קשר בכל שאלה.

שיעור פילאטיס מכשירים

שיעור פילאטיס מכשירים

אם המטרה שלכם היא עבודה על השרירים הפנימיים ביותר שיחזקו את הגוף מבפנים ומבחוץ וזאת מבי להתנשף  וגם מבלי להזיע באופן מוגזם (בכל מקרה תזיעו כי עדיין מדובר על פעילות בה הגוף מתחמם…), פילאטיס היא שיטה מצוינת עבורכם. בדומה ליוגה, גם הפילאטיס היא שיטה המתאימה למי שמעדיף אימונים בעצימות נמוכה ולא אינטנסיביים מדי אשר כן מביאים לתוצאות מבחינת חיזוק ועיצוב הגוף. אם חשבתם שהקצב הלא מהיר של ביצוע התרגילים יהפוך אותם לקלים יותר, אחרי שיעור פילאטיס מכשירים וגם פילאטיס רצפה תראו שדווקא האיטיות מעלה את הקושי של התרגיל וגורמת לעבודה על שרירים שאנחנו פחות רגילים להפעיל. זוהי בדיוק מהות הפילאטיס: עבודה על הגוף בצורה עמוקה ולא שטחית.

במה עדיף לבחור: שיעור פילאטיס מכשירים או פילאטיס רצפה?

קודם כל, גם שיעור פילאטיס מכשירים וגם שיעור פילאטיס רצפה הם מצוינים ובוודאי עדיפים מלשבת על הספה בבית, כך שאפשר להתחיל עם מה שמדבר אליכם יותר. שיעור פילאטיס מכשירים, באופן טבעי, דורש יותר התרגלות למכשיר, שהוא מעין מיטה עם חלק נע בתוכה שזז קדימה ואחורה. המכשיר מצד אחד נותן תמיכה במקומות בהם בפילאטיס רצפה לא ניתן לתמוך, אך מצד שני מציב אתגר בביצוע תרגילים מסוימים, במיוחד כאלה שנדרש בהם שיווי משקל ויציבה בגלל החלק הנע של המיטה. אפשר לשלב בין השיטות ולגוון בין שיעורי פילאטיס רצפה למכשירים. בסופו של דבר זו אותה שיטה כך שאלה שני חלקים המרכיבים שלם אחד.

בחירת הסטודיו הנכון- צעד ראשון וחשוב לשגרת אימונים

בתור מי שמכירים את עצמכם הכי טוב, אתם יודעים האם אתם מעדיפים חופשת מוחלט באימון או מסגרת כלשהי שנותנת אפשרויות אך משאירה אתכם בתוכה וגם נותנת תמיכה. סטודיו לפילאטיס המציע שיעור פילאטיס מכשירים בגרסאות שונות (למשל רגיל לצד פאוור פילאטיס) או פילאטיס רצפה מתאים מאוד למעדיפים את האפשרות השניה של מסגרת תומכת, כשלפילאטיס מכשירים יש כאמור יתרונות מבחינת עבודה מדויקת וממוקדת יותר וזוהי שיטה מעניינת ומיוחדת. חשוב שהסטודיו יתמחה בפילאטיס מכשירים, שיהיה מצויד במכשירים במצב מעולה שעוברים טיפול ובדיקות מדי תקופה ובכלל שתהיה בו אוירה נעימה ועבודה בקבוצות קטנות.

סטודיו M.Y PILATES  באשדוד הוא סטודיו לפילאטיס מכשירים המציע גם פילאטיס שיקומי והאימונים נעשים באווירה חמה ומשפחתית תוך הקפדה על עבודה מקצועית. מוזמנים ליצור קשר.

שיעורי פילאטיס מכשירים

שיעורי פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים הואן אחת משתי דרכים לאימוני פילאטיס, שיטה העובדת בעיקר על שרירי הליבה הפנימיים ותורמת מאוד ליציבה, גמישות, קואורדינציה וגם כוח. הדרך השניה היא פילאטיס רצפה הנעשית ללא המכשיר המרכזי בפילאטיס מכשירים שהוא מיטת הפילאטיס, מכשיר דמוי מיטה עם חלק שנע קדימה ואחורה. שיעורי פילאטיס מכשירים הם מאתגרים, תורמים לחיזוק כל השרירים, כולל שרירים שלא תמיד נפעיל ביומיום. החלק הנע שבמיטת הפילאטיס מחייב שמירה על יציבה ושיווי משקל בזמן ביצוע התרגילים וכך להפעלה וחיזוק רב יותר של שרירים התומכים בכך כמו שרירי כף הרגל או שרירי הידיים כאשר זהו תרגיל בו הידיים מונחות על המיטה.

שיעורי פילאטיס מכשירים- פילאטיס עם מעט אקרובטיקה

במיוחד אם תראו שיעורי פילאטיס למתקדמים, יתכן שתחשבו שזהו שיעור התעמלות מכשירים או אקרובטיקה. אכן יש מעט דמיון בין פילאטיס מכשירים לבין התעמלות מכשירים או אקרובטיקה, אך הדמיון הוא חלקי בלבד. פילאטיס מכשירים מטרתו היא קודם כל לעבוד על שריר הליבה, שרירי הבטן הפנימיים בעבודה שהיא ממוקדת ומדויקת יותר ע"י  כיוון קפיצי המיטה כך שתהיה התנגדות שתעלה את רמת האתגר במידה המדויקת. שיעורי פילאטיס מכשירים עובדים על כל קבוצות השרירים: שרירי בטן, חזה, אגן וזרועות, עובדים על הגמישות, הכוח ושיווי המשקל, כשהפרמטר האחרון מאותגר במיוחד בגלל העבודה עם החלק הנע של המיטה.

לבחור את המקום המתאים ביותר לשיעורי פילאטיס

בין אם אתם למעדיפים להתחיל בפילאטיס רצפה או דווקא לאתגר את עצמכם מיד עם שיעורי פילאטיס מכשירים, מומלץ מאוד לבחור סטודיו לפילאטיס מכשירים אשר זו ההתמחות שלו. בסטודיו כזה המדריכים וכמובן מנהל הסטודיו הם מדריכי פילאטיס בהכשרתם שעברו הסמכה נדרשת להעברת שיעורי פילאטיס מכשירים. אל תתביישו לבקש להראות לכם תעודה על כך. חשוב לראות את הציוד איתו עובדים בפילאטיס מכשירים ובראשם כמובן המיטות שצריכות להיות במצב מצוין עם אפשרות הנעה נוחה של החלק הנע ושינוי הקפיצים בנוחות. בדקו אם יש עוד ציוד כמו גומיות במצב מעולה, כסאות פילאטיס או טבעות. בכלל וודאו שהאווירה במקום מקצועית, ומשדרת אנרגיות חיוביות.

סטודיו M.Y PILATES הוא סטודיו לפילאטיס מכשירים המעביר מגוון שיעורי פילאטיס, כולל פאוור פילאטיס וגם פילאטיס שיקומי והכל במקצועיות ותוך מתן יחס אישי לכולם. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עוד בנושא
פילאטיס מכשירים לנשים בהריון
פילאטיס לנשים בהריון

פילאטיס לנשים בהריון ואחרי לידה למה כל כך חשובה פעילות גופנית בזמן הריון וגם אחרי ? ולמה אני ממליצה לך לעשות את הפעילות באימוני פילאטיס מכשירים וכמובן עם מדריכות שבעלות

קרא עוד >>
פילאטיס מכשירים שיקומי
פילאטיס שיקומי

פילאטיס מכשירים שיקומי הוא ענף נוסף שצמח מתוך הפילאטיס, שיטת האימון רבת היתרונות. פילאטיס מכשירים הוא שיטת אימון העובדת על גוף ונפש, מחזקת את השרירים הפנימיים ביותר, מה שתורם למערכות

קרא עוד >>
אימוני פילאטיס מכשירים
אימוני פילאטיס מכשירים

POWER PILATES פילאטיס מכשירים הוא ספורט המשלב בין חיזוק שרירי ליבה, השרירים הפנימיים ביותר, לבין נשימות עמוקות שיש להן תפקיד חשוב ביכולתו של השריר לבצע את המשימה המוטלת עליו ולעמוד

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: