סטודיו פילאטיס

סטודיו לפילאטיס

ככל שידוע על חשיבות השמירה על כושר לאורח חיים בריא ואיכות חיים גבוהה כך מתפתחות יותר שיטות אימון ונפתחים מכוני כושר או מקומות המציעים אימונים בשיטות שונות. פילאטיס נחשבת לשיטת אימון מעולה, במיוחד כשהיא נעשית לאורך זמן ותוך התמדה. ההשפעה החיובית היא הדרגתית ונעשית תוך חיזוק כל מערכות הגוף, כולל הפנימיות ביותר לצד חיזוק שרירים וחיטוב הגוף הנראים לעין. אם אתם מחפשים סטודיו לפילאטיס חפשו מקום המציע וריאציות שונות של הפילאטיס, בין אם רצפה או מכשירים וגם שיטות שהתפתחו מתוך הפילאטיס הקלאסי.

איזה אימונים מציע סטודיו לפילאטיס?

אם זהו סטודיו המתמקד בפילאטיס, לרוב הוא יציע גרסאות שונות של השיטה בהבדלים כאלה ואחרים בין שיעורים, למשל שיעורים בהם יש התמקדות בשרירי בטן או שיעורי פאוור פילאטיס שהעצימות שלהם מעט גבוהה יותר ומשולבים תרגילים מתוך אימוני כוח. סטודיו לפילאטיס יציע בד"כ גם אימוני פילאטיס מכשירים וגם פילאטיס רצפה. פילאטיס מכשירים נעשה תוך שימוש במספר מכשירים שהמרכזי בהם הוא מיטת הפילאטיס, שבתוך המסגרת שלה יש חלק שנע קדימה ואחורה. את רמת ההתנגדות וקצב החלקת החלק הנע ניתן לכוון באמצעות קפיצים. הדבר מאפשר לעבוד על קבוצות שרירים שקשה יותר לעבוד עליהן בפילאטיס רצפה לצד האפשרות לתת מנוחה מלאה לאזורים אחרים כמו הצוואר. הן בפילאטיס מכשירים והן ברצפה אפשר לבחור בפאוור פילאטיס, פילאטיס שיקומי או רגיל.

בחירה של הסטודיו המתאים לכם ביותר

בחירה טובה של סטודיו לפילאטיס תקל עליכם להתמיד ולהגיע לשיעורים על בסיס קבוע. ככל שתתמידו כך כמובן תראו וגם תרגישו מבפנים את התוצאות. כדאי לבחור סטודיו מקצועי שהמדריכים והמדריכות בו עברו הכשרה מלאה לסוג השיעור שהם מעבירים. חשוב לבחור מקום שיש בו אוירה משפחתית ונעימה, עבודה בקבוצות קטנות ומתן יחס אישי לכל מתאמן. במיוחד בפילאטיס יש חשיבות רבה לאופן ביצוע התרגיל עם תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר כך שיש יתרון גדול לכך שהמדריך יכול לעבור בין כולם ולתקן אם נדרש. חפשו מקום הקרוב אליכם ושההגעה אליו לא תהיה עניין, בין אם זהו סטודיו בשכונה שאפשר להגיע אליו ברגל או לפחות שיהיה במיקום מרכזי עם חניה רבה.

M.Y PILATES הוא סטודיו לפילאטיס באשדוד המציע סוגים שונים של שיעורים: פילאטיס רצפה ומכשירים, פילאטיס רגיל ופאוור פילאטיס וגם פילאטיס שיקומי. מוזמנים ליצור קשר.

סטודיו פילאטיס מכשירים

סטודיו פילאטיס מכשירים

שיטת האימון פילאטיס הפכה לשיטה פופולארית מאוד בשנים האחרונות. למרות שהתרגילים בה הם עדינים יחסית וקצב האימון לא גבוה, השיטה מוכיחה את עצמה וניתן לראות תוך זמן לא ארוך (בתנאי שהתמדתם…) תוצאות יפות הבאות לידי ביטוי גם בתחושה, גם ביכולות הפיזיות וגם בעיצוב וחיטוב הגוף. פילאטיס נחלק לשניים: פילאטיס מכשירים ופילאטיס רצפה. פילאטיס מכשירים הופך את השיטה לייחודית. סטודיו פילאטיס מכשירים מאפשר לבצע תרגילים בצורה נכונה יותר תוך הפעלת עומס רק על האזורים שרוצים לאמן או לאתגר וגם ישנו מגוון גדול יותר של תרגילים או אפשרויות שונות לביצוע תרגיל מסוים.

סטודיו פילאטיס מכשירים- התמקצעות בתחום הפילאטיס

כל סטודיו פילאטיס מכשירים מעביר בד"כ גם שיעורי פילאטיס רצפה אבל לא להיפך. מקום שמעביר שיעורי פילאטיס רצפה הוא לא בהכרח  מקום המתמחה ומתמקד בפילאטיס כך שכנראה לא יהיה בו פילאטיס מכשירים. לכן, אם כבר אתם רוצים להתעמק בפילאטיס ולהתקדם, מומלץ לבחור סטודיו פילאטיס מכשירים בו תוכלו לגוון בין פילאטיס מכשירים לרצפה ובכל מקרה לדעת שהמדריכים בו הם מקצועיים ביותר בתחום, עברו הכשרה מלאה ומתאימה בפילאטיס (פילאטיס מכשירים דורש הכשרה רבה יותר מפילאטיס רצפה). אלה גם מקומות שיציעו אימונים של פילאטיס שיקומי, למשל לאנשים אחרי פגיעה או להקלה על מצבים כרוניים כמו פיברומיאלגיה או אוסטאופורוזיס.

לבחור את המקום שתתמידו בו

מי מאיתנו לא מכיר את המצב בו נרשמים למכון כושר עם מוטיבציה רבה, עושים מנוי ובסופו של דבר המנוי והתשלומים הם המזכרת היחידה מכל עניין האימון והרצון לשמירה על כושר. לכן, אם אתם לא גרופים של אימוני כושר ומרגישים לא טוב ביום שלא התאמנתם, בחרו סטודיו שנותן שיעורים מובנים ומציע אפשרויות שונות למנוי כמו מנוי חודשי עם מספר שיעורים מסוים או כרטיסיה. לשיעורים מובנים עם מדריך יש יתרון עבור מי שמחפש מסגרת. לכן, סטודיו פילאטיס מכשירים הוא אופציה מעולה למעוניינים במסגרת תומכת (כולל של מיטת הפילאטיס…) לצד שיעורים מעניינים ומגוונים בהם יש אפשרות להתאים את גרסת התרגיל הטובה ביותר לכל מתאמן (להוריד או להעלות את רמת הקושי)

אם אתם מחפשים סטודיו פילאטיס מכשירים באשדוד, M.Y PILATES הוא אופציה מעולה עבורכם. במקום ישנם פילאטיס מכשירים ורצפה, פאוור פילאטיס וגם פילאטיס שיקומי- הכל בהתאם לבחירה שלכם. מוזמנים ליצור קשר.

סטודיו לפילאטיס מכשירים

סטודיו לפילאטיס מכשירים

אם נקלעתם פעם לאימון של פילאטיס מכשירים לפני שהכרתם את השיטה ואת המכשירים בהם משתמשים, יתכן שהדבר נראה לא קליל במיוחד. אכן לפילאטיס מכשירים צריך להתרגל, צריך לדעת איך לעבוד עם המכשיר המרכזי שהוא מיטת הפילאטיס או מיטת רפורמר, ובמיוחד לרגילים להתאמן על הקרקע נדרש זמן התרגלות מסוים. עם זאת, כל מי שמתאמן זמן מסוים בפילאטיס מכשירים ועבר את ההתאקלמות הראשונית יכול לספר עד כמה השיטה עובדת נהדר עם המכשירים ועד כמה יש להם יתרון בביצוע תרגילים שיש בהם צורך בתמיכה מסוימת או דווקא כשרוצים לאתגר אזורים מסוימים מעבר לאתגר שבביצוע הרגיל על הקרקע. לכן, אם שיטת הפילאטיס מתאימה לכם, חפשו סטודיו לפילאטיס מכשירים ותנו לעצמכם הזדמנות להיכנס לעניין.

מה היתרונות של סטודיו לפילאטיס מכשירים.

כאשר אתם מגיעים אל סטודיו לפילאטיס מכשירים, אתם יודעים שהמקום מוקדש כולו או לפחות ברובו לפילאטיס, לעיתים עם שילוב מעט שיעורי שיטות אימון נוספות. לכן, אין פשרות במקצועיות בה מועברים שיעורי הפילאטיס. לפילאטיס מכשירים ישנה הכשרה רבה יותר מפילאטיס רצפה, נדרש המשך של ההכשרה מעבר לזו שעובר מדריך פילאטיס רצפה כך שהמדריכים בסטודיו לפילאטיס מכשירים הם מקצועיים ועברו את כל ההכשרה. בסטודיו המתמקד כולו בפילאטיס ומציע פילאטיס מכשירים ישנה אפשרות לרוב גם לפילאטיס שיקומי, פילאטיס המותאם לאדם באופן אישי ויסייע לו בשיקום או התחזקות, לאחר תאונה, לאחר לידה ואף נשים בהיריון או מצבים אחרים.

האם פילאטיס מתאים גם לילדים?

הדבר בהחלט אפשרי אם השיעורים נבנים באופן המותאם גם לילדים, תוך התחשבות בכך שהם עדיין לא סיימו את גדילתם, ממש בדומה לכך שישנם שיעורי יוגה לילדים. אם זהו סטודיו לפילאטיס מכשירים שיש למדריכים בו את הניסיון וההכשרה גם לעבודה עם ילדים, השיעור יותאם להם, יתבצעו תרגילים המתאימים לילדים, למבנה הגוף ויושם דגש על מה שחשוב לשים בו לב כשמדובר על ילדים. באופן כללי הפילאטיס היא שיטת אימון מעולה לכולם והיא מחזקת את השרירים ותורמת רבות למערכות הגוף כולן.

M.Y PILATES הוא סטודיו לפילאטיס מכשירים באשדוד המתמקד בפילאטיס- מכשירים ורצפה ומציע שיעורי פילאטיס מגוונים באווירה משפחתית ונעימה. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עוד בנושא
פילאטיס מכשירים לנשים בהריון
פילאטיס לנשים בהריון

פילאטיס לנשים בהריון ואחרי לידה למה כל כך חשובה פעילות גופנית בזמן הריון וגם אחרי ? ולמה אני ממליצה לך לעשות את הפעילות באימוני פילאטיס מכשירים וכמובן עם מדריכות שבעלות

קרא עוד >>
פילאטיס קלאסי

פילאטיס קלאסי הם תרגילים מדויקים ומקוריים של ג׳וזף פילאטיס שמחברים בין גוף לנפשהדגשים הכי חשובים בשיעורי פילאטיס קלאסי הם ריכוז מוחלט, הקשבה לגוף ועבודה בהתאם למגבלות שלו. לא מדובר על

קרא עוד >>
פילאטיס מכשירים שיקומי
פילאטיס שיקומי

פילאטיס מכשירים שיקומי הוא ענף נוסף שצמח מתוך הפילאטיס, שיטת האימון רבת היתרונות. פילאטיס מכשירים הוא שיטת אימון העובדת על גוף ונפש, מחזקת את השרירים הפנימיים ביותר, מה שתורם למערכות

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: